fbpx

PODARUJ VOUCHER NA KURS STERNIKA MOTOROWODNEGO!

Witamy na pokładzie!

Podaruj bliskiej osobie voucher na wodne prawo jazdy, które uprawnia do jazdy motorówką lub skuterem wodnym. Szkolenie jest zakończone egzaminem na patent sernika motorowodnego.

Nie wymagamy żadnych szczególnych predyspozycji, nie potrzeba wcześniejszego doświadczenia – wystarczy chęć spędzania czasu na wodzie 😉

STERNIK MOTOROWODNY to podstawowy patent motorowodny uprawniający do prowadzenia jachtu motorowego (w tym skutera) po wodach śródlądowych (bez ograniczeń) i po morskich wodach przybrzeżnych (do 12m długości kadłuba do 2 mil morskich od brzegu w porze dziennej).

Można go zdobyć już od 14 roku życia. Osoby poniżej 16 roku życia mogą realizować swoje uprawnienia na jachtach o mocy do 60 kW czyli 80 koni mechanicznych. Przydatny rownież dla wędkarzy, ratowników czy nurków.

Gdzie wśród tych wszystkich propozycji można znaleźć tak oryginalny prezent? Taki który spełniłby prawdziwe tęsknoty i żądze codziennie skrywane pod garniturem lub tłumione przez obowiązki szarej codzienności. I proszę nie mów mi, że te drogie perfumy lub krawaty od Armaniego to coś, o czym marzymy. Dostawałem takie prezenty nie raz i mogę Wam przysiąść, że to nie jest odpowiedź na nasze pragnienia.

Podaruj coś więcej niż przedmiot – podaruj emocje, pasje, przygodę! I wcale nie namawiam Cię na wycieczkę do dżungli wartej miliony. To wszystko możesz mieć tu na miejscu!

Podaruj niezapomniane wspomnienia i przygodę

Miejsce i czas

Kurs odbywa się w samym centrum Warszawy, przy Port Czerniakowski, ul. Solec 8.

Praktyka 3h manewrowania na parę uczestników w dowolnym terminie.
Egzamin motorowodny w Niedzielę, godz. 18.00:)
⚓⚓⚓

Warto zrobić patent i przejąć dowodzenie;)

MIEJSCE ZAJĘĆ :
Port Czerniakowski w Warszawie (ul. Solec 8, 00-439 Warszawa, sala wykładowa w Żeglarski KLUB Turystyczny PTTK „Rejsy” – na piętrze bosmanatu portu
Port Czerniakowski położony jest, pomiędzy Mostem Poniatowskiego, a Mostem Łazienkowskim. W samym centrum Warszawy:)

Gwarancja zadowolenia

UWAGA! Prezent można zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu. W 100% zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego jeśli boisz się, że prezent może się nie spodobać, bez problemu zwrócimy Ci pieniądze. Kupując prezent nic nie ryzykujesz.

Zobacz galerię Voucherów

Nasze Doświadczenie – Kamont Sport

Zajęcia prowadzimy w taki sposób żeby maksymalnie skupić się na indywidualnych potrzebach uczestników. Na zajęciach panuję atmosfera jak na spotkaniach pasjonatów. Wodniacka rodzina cały czas się powiększa dołącz do grona Sterników. Z tym patentem można wiele:)

Zajmujemy się sportem i rekreacją. W lecie na wodzie. W zimie na śniegu. Od ponad 10 lat w branży. Oferujemy szkolenia, rejsy, czartery, wakeboarding. Szkolenia narciarskie i snowboardowe.

Nasza baza wodniacka znajduję się w centrum Warszawy w Porcie Czerniakowskim, ul.Solec 8, 00-439.
Jesteśmy expertami w pływaniu po Wiśle, akwenie trudnym ale fascynującym. Serdecznie zapraszamy.

Opinie zadowolonych klientów

„Polecam szkolenie z Piotrem Kamontem. Sporo praktycznej wiedzy i świetna zabawa. Część teoretyczna świetnie przygotowuje do egzaminu, natomiast podczas części praktycznej szlifowałem swoje umiejętności za sterem”
Robert Kozak

„Jestem mega zadowolony z kursu! Kamont Sport to wspaniała przygoda, któa przydanie do gustu każdemu, kto lubie spędzać czas na wodzie. Luźna atmosfera i fajni ludzie. Czego więcej trzeba? Polecam!”
Amadeusz Łysakowski

„Szkolenie organizowane przez Kamont Sport było strzałem w dzieciątkę. Zdobyłem wiedzę i umiętności. Teraz wakacji bez wypoczynku nad wodą sobie nie wyobram. Jak dla mnie najlepszy relaks”
Mariusz Osiak

Jak zamówić voucher?

Jeśli chcesz podarować Voucher w prezencie, nic prostrzego! Kliknij w przycisk „Zamów voucher” strona przekieruję Cię, gdzie będziesz mógł dokonać zakupić prezent on-line, wpisać Imię i Nazwisko osobie, której dedykujemy Voucher i adres na jakim mamy wysłać prezent. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o tel: 602741266 w godz 10-22.

PODARUJ SZKOLENIE MOTOROWODNE ZAKOŃCZONE EGZAMINEM

NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO

Zostań sternikiem w centrum miasta!  Voucher na wodne prawo jazdy na motorówkę lub skuter. Bilet do wodniackiego świata w samym centrum Warszawy w Porcie Czerniakowskim.

Rezerwacja

    Rezerwacja na
    Rodzaj reserwacji:Kurs na sternika motorowodnego
    Kwota: 600 PLN